CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (20)

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku (20)

(CSI: NY: Nothing for Something)

serial kryminalny USA 2011   od 12 lat
Występują:Gary Sinise, Sela Ward, Peter Fonda, Hill Harper
Reżyseria:Eric Laneuville
W skrócie:Ekipa Taylora bada sprawę trzech kobiet. Dwie z nich zostały zamordowane, trzecia zaginęła. Tymczasem Mac jest prześladowany przez byłego więźnia, który po 17 latach wyszedł na wolność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) z pomocą współpracowników prowadzi dochodzenia w sprawie przestępstw popełnianych na terenie Nowego Jorku. Jedno z największych amerykańskich miast nie jest bowiem bezpiecznym miejscem. Grasujący tu przestępcy bywają coraz bardziej bezwzględni w działaniu. Potrafią prowadzić również wyrafinowane gry z przedstawicielami prawa. Mimo to Mac i jego zespół, który wzmocniła detektyw Josephine "Jo" Danville (Sela Ward), robią wszystko, aby ująć przestępców, zanim ci popełnią kolejne zbrodnie.

W tym odcinku

Ciało Patricii Kelly zostaje znalezione w parku. Kobietę ugodzono nożem i uduszono. Sprawa jest bardzo podobna do tej sprzed ośmiu miesięcy, kiedy to w podobnych okolicznościach zginęła Macy Martinez. Tymczasem pod paznokciami Patricii zostają znalezione ślady farby malarskiej. Podążając tym tropem, Jo trafia do mieszkania bogatego kolekcjonera sztuki, Charlesa Martina, i odkrywa, że właśnie tu zabito obie dziewczyny. Okazuje się, że ktoś był w mieszkaniu tuż przed przybyciem policji. Odciski palców wskazują na Marka Fieldsa, byłego policjanta, a obecnie prywatnego detektywa. Poszukuje on Christiny Marino, która uciekła od swojego męża, Vinny'ego. Okazuje się, że kobieta przyjaźniła się z Charlesem. Tymczasem kieszonkowiec kradnie Macowi portfel, by kilka godzin później mu go zwrócić. Okazuje się, że rabusiem jest Raymond Harris. Przestępca trafił za kratki 17 lat temu, kiedy Mac pracował w policji razem z Williamem Huntem. Teraz obaj próbują znaleźć Harrisa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także