CSI: Kryminalne zagadki Miami 10: Zabójcze spojrzenie (218)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 218: Zabójcze spojrzenie

(CSI: Miami: Look Who's Taunting)

serial kryminalny USA 2011   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Marco Black
W skrócie:Śledczy poszukują seryjnego mordercy prostytutek, który działa z wyjątkowym okrucieństwem. Dochodzenie wykazuje, że kolejną ofiarą może być Angela Olsen. Tropy prowadzą do pewnego lekarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Śledczy poszukują seryjnego mordercy prostytutek. Sprawca działa z wyjątkowym okrucieństwem. Funkcjonariusze muszą go schwytać, zanim zabije on kolejną ofiarę. Dochodzenie wykazuje, że może nią być uznana za zaginioną Angela Olsen. Niebawem odkrywają nowe dowody, prowadzące do pewnego lekarza, doktora Estebana Navarro. Mężczyzna jest synem wpływowego biznesmena. Horatio i jego zespół są przekonani, że ojciec podejrzanego zrobi wszystko, aby chronić potomka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)