CSI: Kryminalne zagadki Miami 10 (217)

CSI: Kryminalne zagadki Miami

sezon 10 odc. 217

(CSI: Miami: Blown Away)

serial kryminalny USA 2011   od 16 lat
Występują:David Caruso, Emily Procter, Jonathan Togo, Rex Linn
Reżyseria:Don Tardino
W skrócie:Walter i Wolfe przyjeżdżają do domu, w którym doszło do podwójnego morderstwa. Nagłe tornado niszczy miejsce zbrodni. Walter szybko wydostaje się spod gruzów, Wolfe po pewnym czasie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szef ekipy śledczej, Horatio Caine (David Caruso), poszukuje morderców grasujących na południu Florydy. Wśród jego podwładnych są specjalistka z dziedziny balistyki Calleigh Duquesne (Emily Procter), a także ekspert od strategii działań w terenie Ryan Wolfe (Jonathan Togo), zajmująca się badaniami DNA Natalia Boa Vista (Eva La Rue) oraz detektywi Eric Delko (Adam Rodriguez) i Frank Tripp (Rex Linn). Zespół zbiera i analizuje materiały dowodowe, zajmuje się także ustalaniem i ściganiem sprawców zbrodni. W pierwszym odcinku 10. serii Caine bohatersko ratuje życie swojej podwładnej.

W tym odcinku

Walter i Wolfe przyjeżdżają do domu, w którym doszło do morderstwa. Ofiarą jest nastoletnia lokatorka. Pracę ekipy przerywa nagłe przejście tornada. Żywioł niemal doszczętnie niszczy miejsce zbrodni. Simmons wydostaje się spod gruzów. Ryan zostaje odnaleziony po pewnym czasie, uwięziony pod szczątkami budynku. Niebawem agenci natrafiają na zwłoki w jednym z sąsiednich domów. Zastanawiają się, czy obie zbrodnie są ze sobą powiązane.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)