CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Córeczka tatusia (12)

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Córeczka tatusia (12)

(CSI: Crime Scene Investigation 6: Daddy's Little Girl)

serial kryminalny Kanada/USA 2006
Występują:William L. Petersen, Marg Helgenberger, Gary Dourdan, George Eads
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Ekipa Grissoma analizuje sprawę zabójstwa kierowcy motocrossowego. Śledztwo ujawnia, że jego przyjaciółka Bianka spotyka się ze starszymi mężczyznami, z których wielu szybko umiera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Amerykańska stolica hazardu, Las Vegas, od zawsze przyciąga tych, którzy są spragnieni szybkiego zysku. Wśród nich pojawiają się również przestępcy, wierzący w swoją bezkarność. Przeciwko takim ludziom działa elitarna grupa detektywów, której przewodzi Gil Grissom (William Petersen). Prowadząc dochodzenia, śledczy stosują oni nie tylko drobiazgową analizę okoliczności przestępstw, ale również nowoczesny sprzęt i nowatorskie technologie. Dzięki tym środkom potrafią bezbłędnie typować podejrzanych i są skuteczni w działaniu. W części szóstej serialu Gil Grissom musi uporać się z niesłuszną karą. Jego grupa jest także zagrożona rozpadem.

W tym odcinku

Ekipa Grissoma analizuje sprawę śmierci kierowcy motocrossowego. Na krótko przed tym, jak został zamordowany, chciał wyjechać z Las Vegas w towarzystwie swojej przyjaciółki Bianki. Mimo młodego wieku Bianca ma zwyczaj spotykania się ze sporo od siebie starszymi mężczyznami. Wielu z nich szybko umierało. Współpracownicy Grissoma przypuszczają, że mordercą może być jeden z jej zawiedzionych kochanków lub wścibska matka dziewczyny. Nick i Catherine badają przyczyny wypadku samochodowego, w którym zginęła młoda kobieta. Trafiają na ślad sprawy porwania Nicka przed kilkoma miesiącami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)