CSI: Cyber (31)

CSI: Cyber (31)

6.3/10

(CSI: Cyber 2: Legacy)

serial kryminalny USA 2015-2016   od 16 lat
Występują:Patricia Arquette, James Van Der Beek, Shad Moss, Charley Koontz
W skrócie:Ekipa prowadzi poszukiwania hakera odpowiedzialnego za największy w historii wyciek tajnych danych. Skradzione zostają miliony dokumentów dotyczących pracowników federalnych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Avery Ryan (Patricia Arquette), ceniona doktor psychologii behawioralnej i ekspert w dziedzinie zachowań w Internecie, jest szefową wydziału do walki z przestępczością internetową w placówce FBI w Quantico. Do jej zespołu należą: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol). Zadaniem ekipy jest rozwiązywanie wszelkiego rodzaju spraw związanych z cyberprzestępczością.

W tym odcinku

Ekipa prowadzi poszukiwania hakera odpowiedzialnego za największy w historii wyciek tajnych danych. Skradzione zostają miliony dokumentów dotyczących pracowników federalnych. Od wyniku śledztwa zależy bezpieczeństwo i reputacja rządu amerykańskiego. Podejrzanym okazuje się niezwykle uzdolniony trzynastolatek. Jego motywy pozostają niejasne. Avery ma rozmowę od serca z byłym mężem, a D.B. rozważa wspólne życie z Greer.

Występują (pokaż wszystkich)