CSI: Cyber (30)

CSI: Cyber (30)

6.3/10

(CSI: Cyber 2: Flash Squad)

serial kryminalny USA 2015-2016   od 16 lat
Występują:Patricia Arquette, James Van Der Beek, Shad Moss, Charley Koontz
Reżyseria:Howard Deutch
W skrócie:Zespół bada sprawę aplikacji nawigacyjnej. Urządzenie kieruje użytkowników do miejsca, w którym są okradani przez grupę zamaskowanych kobiet. Russell i Greer Latimore ponownie się spotykają.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Avery Ryan (Patricia Arquette), ceniona doktor psychologii behawioralnej i ekspert w dziedzinie zachowań w Internecie, jest szefową wydziału do walki z przestępczością internetową w placówce FBI w Quantico. Do jej zespołu należą: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol). Zadaniem ekipy jest rozwiązywanie wszelkiego rodzaju spraw związanych z cyberprzestępczością.

W tym odcinku

Zespół bada sprawę tajemniczej aplikacji nawigacyjnej. Urządzenie kieruje użytkowników do miejsca, w którym są okradani przez grupę zamaskowanych kobiet. Russell i Greer Latimore ponownie się spotykają.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)