CSI: Cyber 2 (2)

CSI: Cyber 2 (2)

6.3/10

(CSI: Cyber 2: Heart Me)

serial kryminalny USA 2015   od 16 lat
Występują:Patricia Arquette, James Van Der Beek, Shad Moss, Charley Koontz
W skrócie:Przyjaciółka Raven zostaje oskarżona o zabicie mężczyzny, którego poznała przez aplikację randkową. Kobieta nie przyznaje się jednak do winy i twierdzi, że niczego nie pamięta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Avery Ryan (Patricia Arquette), ceniona doktor psychologii behawioralnej i ekspert w dziedzinie zachowań w Internecie, jest szefową wydziału do walki z przestępczością internetową w placówce FBI w Quantico. Do jej zespołu należą: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol). Zadaniem ekipy jest rozwiązywanie wszelkiego rodzaju spraw związanych z cyberprzestępczością.

W tym odcinku

Przyjaciółka Raven zostaje oskarżona o zamordowanie mężczyzny, którego poznała przez aplikację randkową. Tuż przed śmiercią ofiara włamała się na jej konta, ukradła pieniądze i przyczyniła się do tego, że kobieta została wyrzucona z pracy i eksmitowana. Policja znalazła oskarżoną w wynajętym pokoju wraz z narzędziem zbrodni. Jednak ona twierdzi, że niczego nie pamięta. Ekipa próbuje odkryć prawdę.

Występują (pokaż wszystkich)