CSI: Cyber (12)

CSI: Cyber (12)

6.3/10

(CSI: Cyber: Ghost in the Machine)

serial kryminalny USA 2015   od 16 lat
Występują:Patricia Arquette, Peter MacNicol, Charley Koontz, James Van Der Beek
W skrócie:Avery bada sprawę 15-letniego chłopca, który kupił replikę broni i zginął w trakcie zabawy. Ekipa do walki z cyberprzestępczością jest przekonana, że w sprawę zamieszany jest niejaki Trigger.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Główną bohaterką serialu jest charyzmatyczna Avery Ryan (Patricia Arquette), psycholog prowadząca prywatną praktykę w Nowym Jorku. Pewnego dnia, w wyniku ataku hakerskiego, dane jej pacjentów zostają wykradzione, a jeden z nich niedługo potem ginie. Doktor traci zaufanie klientów i jest zmuszona zamknąć gabinet. Aby dopaść sprawcę, który zniszczył jej karierę, Avery zatrudnia się w ośrodku FBI w Quantico, gdzie zostaje szefem zespołu do walki z cyberprzestępczością. Należą do niego: starszy agent specjalny Elijah Mundo (James Van Der Beek) - samotny ojciec i były żołnierz marynarki USA, utalentowany haker Daniel Krumitz (Charley Koontz), byli hakerzy Raven Ramirez (Hayley Kiyoko) i Brody Nelson (Shad Moss) oraz zastępca dyrektora, Simon Sifter (Peter MacNicol).

W tym odcinku

Piętnastoletni fan gier komputerowych ma dostarczyć pewną przesyłkę. Po dotarciu pod wskazany przez internetowego znajomego adres zostaje śmiertelnie postrzelony z pistoletu, ukrytego w przyniesionej przez siebie... wiertarce. Ta broń to samoróbka, kaliber 22, - wszystko wskazuje na to, że Cyngiel wrócił. FBI już od kilku lat ściga bez powodzenia tego handlarza bronią, ale teraz pojawiła się szansa, by go złapać, bo na feralnej wiertarce znaleziono odciski palców obcej osoby. Wkrótce w podobnych okolicznościach ginie mężczyzna, który był świadkiem śmierci chłopca.

Występują (pokaż wszystkich)