Brzydula (92)

Brzydula

odc. 92

6.4/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:Pshemko akceptuje zdjęcia, do których pozował Jasiek. Dziewczyny z 'klubu brzyduli' urządzają w bufecie wieczór andrzejkowy. Zgodnie z wróżbą Ula najszybciej wyjdzie za mąż.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Pshemko akceptuje zdjęcia, do których pozował Jasiek. Decyduje też, że chłopak wystąpi podczas premierowego pokazu kolekcji FD Sportivo. Druga kreacja projektanta zostaje kupiona za bardzo wysoką sumę, więc nie ma on wyjścia i musi się zgodzić na sprzedaż pozostałych sukien. Dziewczyny z "klubu brzyduli" urządzają w bufecie wieczór andrzejkowy. Zgodnie z wróżbą Ula najszybciej wyjdzie za mąż. Dziewczyna żartuje, że pewnie za pierwszego mężczyznę, którego zobaczy. Wówczas w drzwiach staje Marek. Na imprezę powitalną dla Julii Aleks przychodzi z Klaudią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także