Brzydula (72/180)

Brzydula

odc. 72/180

6.4/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:Aleks przekonuje Terleckiego, by nie rezygnował z kontraktu z Febo & Dobrzański. Jasiek nie ma z kim zostawić Beatki i zabiera siostrę do pubu, w którym pracuje Maciek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Aleks, który chce się przypodobać Krzysztofowi, przekonuje Terleckiego, by nie rezygnował z kontraktu z Febo & Dobrzański. Po cichu liczy na to, że Markowi nie uda się sprowadzić na czas zatrzymanych na granicy materiałów. Ula ukrywa przed wszystkimi fakt, że w tej sprawie są już prowadzone negocjacje, ale i tak Aleks dowiaduje się, gdzie jest prezes. Tuż przed spotkaniem z Kingą Jasiek stwierdza, że nie ma z kim zostawić Beatki. Zabiera więc siostrę do pubu, w którym pracuje Maciek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także