Brzydula (70/180)

Brzydula

odc. 70/180

6.4/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:Dobrzański musi udać się do Włoch w sprawie patentu. Ula domyśla się, że Aleks chce spowodować zerwanie umowy Marka z Terleckim. Próbuje temu zapobiec, ale jedynie pogarsza sytuację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Dobrzańskiemu nie udaje się nic wskórać na granicy. Postanawia udać się do Włoch, żeby dojść do porozumienia z firmą, która jest właścicielem patentu włókna. Ula domyśla się, że Aleks zamierza zaszkodzić Markowi i spowodować zerwanie umowy z Terleckim. Próbuje temu zapobiec, ale jedynie pogarsza sytuację. Sebastian, nie mogąc umówić się z Anią, zaczyna się spotykać z Violettą. Niespodziewanie odwiedza go Ania, której drzwi otwiera Kubasińska.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także