Brzydula (132/180)

Brzydula

odc. 132/180

6.4/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:Sebastian radzi Markowi, by dał Uli prezent. Marek wręcza jej powieść, twierdząc, że jest dla niego bardzo ważna. Wcale jej jednak nie czytał i jest przerażony, gdy poznaje zakończenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Sebastian radzi Markowi, by dał Uli prezent. Dobrzański wręcza dziewczynie powieść, twierdząc, że ta książka jest dla niego bardzo ważna. W rzeczywistości wcale jej nie czytał. Ula myśli, że ma w niej odnaleźć analogię do ich związku. Gdy Marek dowiaduje się, jak kończy się powieść, jest przerażony. Władek zaczyna przejawiać zainteresowanie Elą. Umawia się z nią na randkę. Jasiek mówi ojcu, że nocował u Kingi. Józef orientuje się jednak, że to kłamstwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także