Brzydula (108/180)

Brzydula

odc. 108/180

6.4/10
serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch
Reżyseria:Wojciech Smarzowski, Robert Wichrowski, Filip Zylber
W skrócie:Paulina nakłania Marka, by przywrócił Violettę do pracy. Aleks przekonuje Krzysztofa do kontynuowania interesów z reprezentacją. Dobrzański mówi Uli, że zrezygnuje ze stanowiska prezesa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zabawne perypetie inteligentnej i sympatycznej Uli Cieplak (Julia Kamińska), która nie dba o swój zewnętrzny wizerunek. Odporna na trendy w modzie woli, by kojarzono ją z takimi cechami jak pracowitość i uczciwość. Ula wychowała się w podwarszawskim Rysiowie, gdzie mieszka wraz z ojcem Józefem (Marek Włodarczyk) oraz rodzeństwem - 17-letnim Jaśkiem i 7-letnią Beatką.

W tym odcinku

Paulina nakłania Marka, by przywrócił Violettę do pracy. Maciek jedzie z matką na przedświąteczne zakupy. W sklepie okazuje się, że nie może zapłacić kartą, bo na firmowym koncie nie ma pieniędzy. Marek zapomniał przelać fundusze na spłatę raty kredytu, który wzięła dla niego Ula. Aleks przekonuje Krzysztofa do kontynuowania interesów z reprezentacją. Dobrzański jest przekonany, że ten kontrakt to będzie jego klęska. Załamany mówi Uli, że zrezygnuje ze stanowiska prezesa firmy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także