Brooklyn 9-9: Christmas (11)

Brooklyn 9-9: Christmas (11)

(Brooklyn Nine-Nine: Christmas)

serial komediowy USA 2013-2014
Występują:Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero
Reżyseria:Jake Szymanski
W skrócie:Kiedy kapitan Holt zaczyna otrzymać pogróżki, Jake zostaje wyznaczony do zapewnienia mu bezpieczeństwa. Amy próbuje dostać się na posterunek, aby zrobić zdjęcie świąteczne dla Holta.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami serialu są detektywi z komisariatu na Brooklynie - zdolni policjanci, którym brakuje dyscypliny. Na co dzień zajmują się oni głównie wzajemną rywalizacją, plotkami i flirtami. Wszystko zmienia się, kiedy dowódcą posterunku zostaje Ray Holt (Andre Braugher) - kapitan z 30-letnim stażem, który przestrzega surowych zasad. Pod jego kierownictwem błyskotliwy i beztroski detektyw Jake Peralta (Andy Samberg), którego partnerką i rywalką w prywatnym wyścigu o jak największą liczbę aresztowań jest Amy Santiago (Melissa Fumero), musi zmienić dotychczasowe metody działania. Prawą ręką Holta zostaje sierżant Terry Jeffords (Terry Crews), który przeszedł załamanie nerwowe po tym, jak jego żona urodziła bliźnięta. Silną osobowością na posterunku jest bezkompromisowa Rosa Diaz (Stephanie Beatriz), w której podkochuje się Charles Boyle (Joe Lo Truglio) - fajtłapowaty detektyw, który odnosi sukcesy dzięki ciężkiej pracy. Galerię pracowników komisariatu uzupełnia ekscentryczna Gina Linetti (Chelsea Peretti). Serial otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

W tym odcinku

Kiedy kapitan Holt zaczyna otrzymywać pogróżki, Jake zostaje wyznaczony do zapewnienia mu bezpieczeństwa. Amy próbuje dostać się na posterunek, aby zrobić zdjęcie świąteczne dla Holta, ale brak entuzjazmu i odmowa Rosy udaremniają jej wysiłki. Terry Jeffords dostaje z powrotem swoje mojo (zestaw zdalnego sterowania wabikiem).

Nagrody

Złoty Glob

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)