Brooklyn 9-9 4 (8)

Brooklyn 9-9 4 (8)

(Brooklyn Nine-Nine 4)

serial komediowy USA 2016-2017   od 12 lat
Występują:Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero
W skrócie:Terry poznaje swojego idola. Mężczyzna chce zgłosić, że otrzymuje pogróżki. Gina stara się wybrać miejsce, gdzie spędzi rodzinne wakacje. Kevin i Holt się kłócą. Amy popiera pierwszego z nich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 19 grudnia
za 4 dni
7:00 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Na posterunku brakuje dyscypliny i przywódcy. Policjantów zajmuje jedynie niezdrowa rywalizacja, plotki, flirt, wzajemne dokuczanie. Sytuacja zmienia się, gdy władzę przejmuje Ray Holt (Andre Braugher), który sam przestrzega określonych reguł i wymaga tego od swoich podwładnych. Spowoduje to liczne starcia z gwiazdą komisariatu. Błyskotliwy Jake Peralt dotąd nie widział konieczności działania według zasad. Nie chce też tego zmieniać. W czwartym sezonie obaj panowie zostaną objęci programem ochrony świadków. Teraz muszą przystosować się do nowego życia na Florydzie. Kolejne próby sprostania nowej rzeczywistości wywołają szereg zabawnych zwrotów akcji.

W tym odcinku

Terry poznaje swojego idola. Mężczyzna chce zgłosić, że od jakiegoś czasu otrzymuje pogróżki. W tym czasie Gina stara się wybrać miejsce, gdzie spędzi rodzinne wakacje. Kevin i Holt kłócą się, a Amy popiera pierwszego z nich.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także