Breaking Bad 4 (2)

Breaking Bad 4 (2)

8.8/10

(Thirty-Eight Snub)

serial obyczajowy USA 2011   od 16 lat
Występują:Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris
Reżyseria:Michelle MacLaren
W skrócie:Walter kupuje pistolet z zamiarem zastrzelenia Gusa i Mike'a. Skyler odkrywa pralnię pieniędzy w myjni samochodowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nauczyciel chemii Walter White, który dowiedziawszy się, że jest chory na raka, postanowił zająć się produkcją narkotyków, znajduje się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Ścigany zarówno przez światek przestępczy, jak i organa sprawiedliwości, wikła się w sieć intryg. Zagraża mu policja, której pomaga jego szwagier Hank, nieświadomy, kto jest ściganym przez niego producentem słynnej Albuquerque metamfetaminy. Walter i jego wspólnik Jesse zostają uwikłani w morderstwo. Obawiają się również szefa narkotykowego gangu, "Gusa" Fringa. Sytuację White'a dodatkowo pogarszają problemy małżeńskie.

W tym odcinku

Wstrząśnięty działaniami Gusa Jesse odreagowuje stres, organizując imprezę. Walter wierzy, że wkrótce kogoś zabije lub sam zostanie zabity. Kupuje na czarnym rynku pistolet z zamiarem zastrzelenia Gusa i Mike'a. Skyler odkrywa pralnię pieniędzy w myjni samochodowej. Marie śledzi każdy krok Hanka, wzbudzając w nim irytację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)