Breaking Bad 4 (1)

Breaking Bad 4 (1)

8.8/10

(Box Cutter)

serial obyczajowy USA 2011   od 16 lat
Występują:Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris
Reżyseria:Adam Bernstein
W skrócie:Mike bierze Walta i Jesse'a jako zakładników. Tymczasem rekonwalescencja Hanka trwa bardzo długo. Skyler stara się chronić Waltera Juniora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nauczyciel chemii Walter White, który dowiedziawszy się, że jest chory na raka, postanowił zająć się produkcją narkotyków, znajduje się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Ścigany zarówno przez światek przestępczy, jak i organa sprawiedliwości, wikła się w sieć intryg. Zagraża mu policja, której pomaga jego szwagier Hank, nieświadomy, kto jest ściganym przez niego producentem słynnej Albuquerque metamfetaminy. Walter i jego wspólnik Jesse zostają uwikłani w morderstwo. Obawiają się również szefa narkotykowego gangu, "Gusa" Fringa. Sytuację White'a dodatkowo pogarszają problemy małżeńskie.

W tym odcinku

Jesse wykupuje konkurencję. Wywołuje to kryzys w laboratorium Gusa. Mike bierze Walta i Jesse'a jako zakładników. Victor chwali się swoimi kulinarnymi zdolnościami w oczekiwaniu na przyjazd Gusa. Tymczasem rekonwalescencja Hanka trwa bardzo długo. Skyler stara się chronić Waltera Juniora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)