Breaking Bad 3 (6)

Breaking Bad 3 (6)

8.8/10

(Breaking Bad 3: Sunset)

serial obyczajowy USA 2010   od 16 lat
Występują:Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris
Reżyseria:John Shiban
W skrócie:Walt podpisuje papiery rozwodowe. Skyler chce ustalić, jak będą wyglądały kontakty mężczyzny z synem. Meksykanie znów nękają Gusa w jego restauracji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w szkole średniej nauczyciel chemii, Walter White (Bryan Cranston), dowiaduje się, że pozostały mu co najwyżej dwa lata życia. Lekarze zdiagnozowali u niego nieoperacyjnego raka płuc. Aby zabezpieczyć przyszłość swojej żony Skyler (Anna Gunn) i cierpiącego na porażenie mózgowe syna Waltera Juniora (RJ Mitte), mężczyzna postanawia zająć się handlem narkotykami. Walter nawiązuje w tym celu współpracę ze swoim byłym uczniem, Jessem (Aaron Paul). Wykorzystują swoją wiedzę chemiczną, Walter rozpoczyna produkcję metamfetaminy. Mężczyzna, który dotychczas wiódł nudne, przeciętne życie w miasteczku Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, wyzbywa się wszelkich oporów i wkracza do niebezpiecznego, przestępczego półświatka. Serial kilkukrotnie zdobywał nagrodę Emmy. Był też nominowany do Złotego Globu.

W tym odcinku

Walt podpisuje papiery rozwodowe. Skyler chce ustalić, jak będą wyglądały dalsze kontakty mężczyzny z synem. Walt rozpoczyna pracę w laboratorium z nowym asystentem. Meksykanie znów nękają Gusa w jego restauracji. Podczas dochodzenia trop wiedzie Hanka do Jessego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także