Bogaci też płaczą (2/8)

reality show Ukraina 2012   od 12 lat
W skrócie:Podczas gdy Kamalia wypoczywa w towarzystwie przyjaciół na jachcie, jej matka szuka dla niej pomocy domowej. Kobieta i jej mąż nie są zadowoleni z tego pomysłu. Julia jest bardzo rodzinną osobą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cztery bohaterki ukraińskiego show to kobiety bogate i wpływowe, o silnym charakterze i dużym doświadczeniu życiowym. Kamalia to piosenkarka i żona pakistańskiego milionera, Olga Gromowa jest projektantką i żoną brytyjskiego arystokraty, Natalia Wietwickaja - matka chrzestna Julii Tymoszenko - eksmałżonką deputowanego, a Julia Woronina żoną znanego piłkarza. Przez prawie rok kamera telewizyjna była z nimi zawsze i wszędzie: w sypialni, w garderobie, na imprezach, na spotkaniach z bliskimi i w podróżach.

Podczas gdy Kamalia wypoczywa w towarzystwie przyjaciół na jachcie, jej matka szuka dla niej pomocy domowej. Kobieta i jej mąż nie są zadowoleni z tego pomysłu. Julia jest bardzo rodzinną osobą, dlatego poświęca się różnym domowym zajęciom. W tym czasie jej mąż realizuje swoje sportowe pasje i długo nie ma go w domu. Oboje planują otworzyć dużą salę zabaw dla dzieci. Natalia przebywa w Monte Carlo. Spędza tam czas na uzupełnianiu swojej garderoby w luksusowych sklepach. Oldze grozi utrata jej ukochanego domu, na którego urządzenie poświęciła wiele czasu i pieniędzy.