Bob's Burgers 3: Duch Bożego Narodzenia (9)

(Bob's Burgers 3: Bob Rest Ye Merry Gentle-Mannequins)

serial animowany USA 2012   od 12 lat
W skrócie:Bob dziedziczy miejsce magazynowe. W składziku znajdują człowieka o imieniu Chet, który twierdzi, że kiedyś był manekinem. Linda przekonuje Boba, by zaprosił nieznajomego do restauracji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bob, podobnie jak jego przodkowie, jest restauratorem. Prowadzi interes z pomocą swojej żony Lindy oraz trójki dzieci, Tiny, Gene'a i Louise. Jego bar "Bob's Burger" nie przynosi wielkich dochodów. Choć jego właściciel przyrządza wyjątkowe hamburgery, sałatki i inne posiłki, nie należy do najpopularniejszych. Powodem tego jest kiepska obsługa i nieporządek.

W tym odcinku

Bob dziedziczy miejsce magazynowe. Rodzina wyobraża sobie, że w składziku znajdują się bajeczne skarby. W magazynie znajdują jednak jedynie człowieka o imieniu Chet, który twierdzi, że kiedyś był manekinem. Natchniona duchem świąt Linda przekonuje Boba, by zaprosił nieznajomego do restauracji. Okazuje się, że Chet ma talent do tworzenia wymyślnych wystaw w oknach. Wraz z dekoracjami świątecznymi w restauracji pojawia się duch Bożego Narodzenia.