Blindspot: Mapa zbrodni (22)

Blindspot: Mapa zbrodni (22)

7.4/10

(Blindspot: If Love A Rebel, Death Will Render)

serial sensacyjny USA 2015   od 16 lat
Występują:Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza
W skrócie:Detektywi znajdują dziecko, które ma tatuaż pasujący do malunków Jane. Próbują ustalić personalia malca. Podejrzewają, że młodocianych ofiar mogło być więcej. Jane kłóci się z Oscarem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 26 stycznia
pojutrze
22:05 AXN White
wtorek, 30 stycznia
za 6 dni
0:05 AXN White
wtorek, 30 stycznia
za 6 dni
11:05 AXN
wtorek, 30 stycznia
za 6 dni
15:50 AXN Spin
środa, 31 stycznia
za 7 dni
6:05 AXN

Opis

Na Times Square znaleziona zostaje zamknięta w torbie kobieta (Jaimie Alexander). Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. Niczego nie pamięta, nie wie, kim jest ani jak znalazła się naga w centrum Nowego Jorku. Na jej plecach wytatuowane zostało nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera (Sullivan Stapleton). Wkrótce okazuje się, że rysunki, teksty, liczby i blizny stanowią wskazówkę do ustalenia tożsamości kobiety, a ponadto są kluczem do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Nad sprawą Jane Doe pracuje agent Weller i jego partnerzy - Edgar Reade (Rob Brown) i Tasha Zapata (Audrey Esparza). Ich zwierzchniczką jest Bethany Mayfair. Jednak ilekroć zbliżają się do rozwiązania zagadki, na jaw wychodzą fakty, które przeczą poprzednim odkryciom. W roli głównej znana z filmów "Thor" i "Thor Mroczny świat" Jaimie Alexander. Na planie partneruje jej znany m.in. z serialu "Kontra: Operacja świt" Sullivan Stapleton, a także nominowana do Oscara za "Sekrety i kłamstwa" Marianne Jean-Baptiste.

W tym odcinku

Detektywi znajdują dziecko, które ma tatuaż pasujący do jednego z cielesnych malunków Jane. Próbują ustalić personalia malca. Podejrzewają, że młodocianych ofiar mogło być więcej. Jane kłóci się z Oscarem. Awantura dotyczy konsekwencji tajemniczych misji mężczyzny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także