Blindspot: Mapa zbrodni 2 (12)

Blindspot: Mapa zbrodni 2 (12)

7.4/10

(Blindspot 2: Devil Never Even Lived)

serial sensacyjny USA 2016   od 12 lat
Występują:Sullivan Stapleton, Jaimie Alexander, Rob Brown, Audrey Esparza
Reżyseria:Kate Woods
W skrócie:Pewien niezwykły tatuaż prowadzi zespół do Romana. Funkcjonariusze muszą zadecydować, czy wysłać go pod przykrywką do siedziby niebezpiecznego gangu motocyklistów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial przedstawia historię Jane Doe, która zostaje znaleziona na Time Square. Nie pamięta, co się stało, a jej ciało jest niemal w całości pokryte tatuażami. Rysunki, test i liczby mogą pomóc policji w ustaleniu tożsamości kobiety, a także stanowić klucz do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. W drugim sezonie Jane trafia w ręce CIA. Na jaw wychodzi również jej tożsamość i przeszłość. Po tym odkryciu staje ona w obliczu wielu trudnych wyborów.

W tym odcinku

Niezwykły tatuaż prowadzi policjantów do Romana i jego powiązań z cieszącym się niechlubną opinią gangiem motocyklowym. Weller nie ufa jednak mężczyźnie na tyle, by wysłać go na misję incognito. Wkrótce FBI przeprowadza tajną akcję podczas spotkania członków gangu i organizacji Sandstorm. Niestety, poszukiwana Shepherd ucieka z materiałami wybuchowymi. Jane rozpoznaje ją na starej fotografii ze szkolnego albumu Wellera. Niebawem i Kurt przypomina sobie, kim naprawdę jest tajemnicza Shepherd.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także