Big Time Rush: Bardzo ważny casting (2)

6.5/10

(Big Time Rush: Big Time Audition)

serial dla młodzieży USA 2009   od 7 lat
Występują:James Maslow, Carlos Pena, Logan Henderson, Tanya Chisholm
Reżyseria:Savage Steve Holland
W skrócie:Kendall, Carlos i Logan towarzyszą Jamesowi na przesłuchaniu, które ma zapoczątkować jego karierę. Chłopak zostaje jednak odrzucony. Kendall postanawia pomóc przyjacielowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

16-letni Kendall (Kendall Schmidt), którego pasją jest muzyka, marzy o wielkiej karierze w Hollywood. Jednak zdaje sobie sprawę, że w pojedynkę będzie mu bardzo trudno to osiągnąć. Dlatego wraz z przyjaciółmi z rodzinnych stron postanawia założyć zespół muzyczny Pop group 101. Pewni sukcesu, James (James Maslow), Logan (Logan Henderson), Carlos (Carlos Pena), Kendall, jego mama i młodsza siostra, wyruszają z Minneapolis do Los Angeles, gdzie zamierzają podbić rynek muzyczny. Chłopcy dość szybko zdają sobie sprawę, że kariera w show-biznesie to nie tylko zabawa i imprezy, ale przede wszystkim ciężka praca.

W tym odcinku

Grupa przyjaciół z Minesoty, Kendall, James, Carlos i Logan, udaje się razem na przesłuchanie, na którym James ma zapoczątkować swoją karierę muzyczną. Chłopak zostaje jednak odrzucony przez producenta Gustavo. Wściekły Kendall postanawia pomóc przyjacielowi. W wyniku jego starań mężczyzna zmienia zdanie i zgadza się zabrać całą czwórkę do Los Angeles. To jednak dopiero początek ich kłopotów. Na miejscu okazują się, że mają oni tylko trzy dni na opracowanie piosenki, która przekona prezesa wytwórni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)