Big Brother Arena 2 (1/14)

Big Brother Arena 2 (1/14)

reality show Polska 2019   od 16 lat
W skrócie:Po sukcesie wiosennej edycji 'Big Brothera' jego twórcy zdecydowali się na kolejną serię tego wyjątkowego show. Jesienią w Domu Wielkiego Brata zamieszka kilkunastu nowych uczestników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program na żywo, w którym gospodarze show, Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer, oraz wspierająca ich Małgorzata Ohme rozmawiają z rodziną i przyjaciółmi nominowanych osób oraz łączą się z uczestnikami. Co tydzień widzowie zadecydują, który z mieszkańców opuści Dom Wielkiego Brata. Uczestnicy ponownie zmierzą się nie tylko z powierzonymi im zadaniami, ale również z własnymi słabościami. Ten, kto zyska sympatię publiczności i współmieszkańców, zostanie na dłużej, a najlepsi - aż do samego finału. Życie w izolacji, bez dostępu do mediów społecznościowych, okaże się dla wielu z nich nie lada wyzwaniem.

Po sukcesie wiosennej edycji "Big Brothera", programu, który wrócił na antenę po kilkunastu latach, twórcy zdecydowali się na kolejną serię tego wyjątkowego show. Jesienią w Domu Wielkiego Brata zamieszka kilkunastu nowych uczestników. Castingi do programu przyciągnęły rekordową liczbę chętnych. Przekonamy się, kto tym razem weźmie w nim udział i jakie niespodzianki szykuje dla domowników Wielki Brat. Emocji z pewnością nie zabraknie. Program poprowadzą Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także