Bibliotekarze: Miecz w kamieniu (2/10)

Bibliotekarze: Miecz w kamieniu (2/10)

(The Librarians: The Sword in the Stone)

serial przygodowy USA 2014   od 12 lat
Występują:John Larroquette, Rebecca Romijn, Christian Kane, John Kim
Reżyseria:Dean Devlin
W skrócie:Bibliotekarzom udaje się zdobyć koronę króla Artura. Chwilę później okazuje się, że to pułapka, którą zastawił na nich wróg. Flynn zostaje ranny, a wszyscy są zagubieni w czasie i przestrzeni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 19 grudnia
za 7 dni
19:00 TV Puls
środa, 20 grudnia
za 8 dni
18:00 TV Puls
poniedziałek, 25 grudnia
za 13 dni
17:00 SCI FI

Opis

Flynn Carsen (Noah Wyle) oficjalnie pracuje w bibliotece. Oprócz tego, niepostrzeżenie sprawuje pieczę nad zgromadzoną tam kolekcją artefaktów. Gdy bezpieczeństwu przedmiotów zaczyna zagrażać Bractwo Węża, bibliotekarz musi znaleźć pomocników. Werbuje do ochrony pułkownik Eve Baird (Rebecca Romijn). Dzięki niej do drużyny dołączają kowboj Jacob Stone (Christian Kane), złodziej Ezekiel Jones (John Kim) oraz uczona i synestetka Cassandra Cillian (Lindy Booth). Ekscytujący serial nawiązuje do filmowej trylogii "Bibliotekarz".

W tym odcinku

Bibliotekarzom udaje się zdobyć koronę króla Artura. Chwilę później okazuje się, że to śmiertelna pułapka, którą zastawił na nich wróg. Flynn zostaje poważnie ranny, a wszyscy są zagubieni w czasie i przestrzeni. Dulaque odzyskuje Excalibur - magiczny miecz króla Artura. Ekipie udaje się wydostać z pułapki i znajduje schronienie w bibliotece, prowadzonej przez genialnego Jenkinsa. By powstrzymać Dulaque'a, muszą włamać się do Pałacu Buckingham.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także