Bez śladu 2 (2)

(Without a Trace: Revelations)

serial kryminalny USA 2003-2004   od 12 lat
Występują:Anthony LaPaglia, Poppy Montgomery, Marianne Jean-Baptiste, Enrique Murciano
Reżyseria:Charles Correll
W skrócie:Agenci mają jeden dzień na odnalezienie księdza Henry'ego Stephensa. Zaginiony oczekuje na przeszczep wątroby, a właśnie znaleziono dawcę. Podczas poszukiwań wychodzą na jaw szokujące fakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 14 października
wczoraj
14:15 AXN White

Opis

Przy FBI powołano specjalny zespół do szukania zaginionych. Grupa ma do dyspozycji najnowsze techniki dochodzeniowe. Dzięki nim może ustalić, czy dana osoba padła ofiarą przestępstwa, popełniła samobójstwo, czy też się ukrywa. Do zespołu należą: detektyw Jack Malone (Anthony LaPaglia), psycholog rodzinny Vivian Johnson (Marianne Jean-Baptiste) i Samantha Spade (Poppy Montgomery). Ważną osobą w grupie jest również odznaczający się wielką odwagą Danny Taylor (Enrique Murciano). Znakomicie radzi on sobie w niebezpiecznych sytuacjach i miejscach. Z kolei Martin Fitzgerald (Eric Close) trafił do grupy dzięki protekcji ojca. Potrafił jednak udowodnić, że zna się na swoich fachu i jest bardzo pracowity.

W tym odcinku

Agenci poszukują księdza Henry'ego Stephensa (Hector Elizondo). Zaginiony oczekuje na przeszczep wątroby. Pod jego nieobecność nadchodzi wiadomość, iż znaleziono dawcę organu i można wykonać operację. Jeśli pacjent nie zgłosi się w ciągu jednego dnia, wątroba trafi do kogoś innego. Podczas gorączkowych poszukiwań wychodzą na jaw szokujące fakty. Okazuje się, że duchowny, który był uważany do tej pory za uosobienie wszelkich cnót, prowadzi podwójne życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także