Bez litości 2: Śmiertelny błąd (5)

Bez litości 2: Śmiertelny błąd (5)

(True Justice 2: Dead Drop)

serial sensacyjny Kanada/USA 2012   od 16 lat
Występują:Steven Seagal, Sarah Lind, Jesse Hutch, Lochlyn Munro
W skrócie:Ekipa Kane'a robi nalot na miejsce, w którym ma dojść do przejęcia walizki z urządzeniami kontrolującymi broń atomową. Agent, który wydawał rozporządzenia, współpracuje z przestępcami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przedmieścia Seattle. Jeden z policyjnych posterunków atakują rosyjscy gangsterzy. Podczas akcji ginie większość członków grupy specjalnej dowodzonej przez Elijaha Kane'a (Steven Seagal). Żądny zemsty detektyw przystaje na propozycję wysłannika CIA, Marcusa Mitchella (Adrian Holmes). Ten oczekuje, że Kane wróci do służby, a w zamian otrzyma cenne informacje dotyczące sprawców napadu. Pierwszym zadaniem Elijaha ma być pozbycie się pewnego prawnika zamieszanego w całą sprawę. Aż do momentu zlikwidowania mężczyzny jego tożsamość ma pozostać tajemnicą. Kane kompletuje nową grupę. W jej skład ostatecznie wchodzi troje doświadczonych agentów: Mark Simms (Lochlyn Munro), Johnny Garcia (Jesse Hutch) i Jessica Finch (Tanaya Beatty). Wspiera ich także dobra znajoma Kane'a, Sarah Montgomery (Sarah Lind), której udało się przeżyć masakrę. Dalsze perypetie Elijaha Kane'a, mistrza sztuk walki, który do policji trafia po wieloletniej służbie w armii. Z pomocą zaufanych partnerów ponownie staje on do walki z przestępczością.

W tym odcinku

Ekipa Elijaha Kane'a organizuje nalot na miejsce, w którym ma dojść do ważnej transakcji. Przestępcy należący do rosyjskiej mafii usiłują przejąć walizkę z urządzeniami kontrolującymi broń atomową od zdrajcy, agenta rządowego Richarda Lyncha (Rick Ravenallo). Podczas akcji okazuje się, że funkcjonariusz CIA, Marcus Mitchell, który wcześniej wydawał rozporządzenia Kane'owi, współpracuje z Lynchem. Elijah zabija Marcusa i dochodzi do porozumienia z Rosjanami, którymi dowodzi Anna Zemenko (Emilie Ullerup). Obie grupy ruszają w pościg za Edim (Zak Santiago), dotychczasowym informatorem, który posiada cały arsenał broni. Kane podejrzewa, że Edi wypełnia polecenia tajemniczego Ghosta, odpowiedzialnego za śmierć dawnych współpracowników Elijaha. Ten ostatni liczy, że uda mu się wreszcie wyrównać rachunki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także