BarON24: Uzdrowiciel (21)

serial komediowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Jerzy Słonka, Ireneusz Kozioł, Tomasz Karolak, Izabela Kuna
Reżyseria:Adek Drabiński
W skrócie:Komornik informuje Barona o terminie spłaty zadłużenia. Mirek próbuje spotkać się z dyrektorem banku, by poprosić go o wstrzymanie decyzji. Tymczasem na stacji pojawia się słynny jasnowidz.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mirosław Baron (Tomasz Karolak) i jego żona Sylwia (Izabela Kuna) są właścicielami stacji benzynowej. Małżonkowie z niecierpliwością czekają na budowę zjazdu z pobliskiej autostrady, która zapewni im tłumy klientów i spore zyski. Niestety zakończenie inwestycji, jak na złość, wciąż się przedłuża, a rodzinny interes boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Mimo to stacja nigdy nie świeci pustkami. Każdego dnia pojawiają się tam nowe postacie. Częstymi gośćmi Baronów są m.in. teściowa Teresa (Iwona Bielska), miejscowy gangster (Rafał Rutkowski) oraz komornik (Cezary Kosiński). Na stację często zagląda też córka Baronów (Weronika Humaj), zaprzyjaźniony kierowca cysterny (Piotr Cyrwus) i były narzeczony Sylwii (Wojciech Mecwaldowski). O wygodę klientów dba nowy pracownik Mati (Michał Meyer).

W tym odcinku

Komornik informuje Barona o ostatecznym terminie spłaty zadłużenia. Właściciel lokalu próbuje spotkać się z dyrektorem banku, by poprosić go o wstrzymanie decyzji, ale bez powodzenia. Tymczasem na stacji pojawia się słynny jasnowidz i bioenergoterapeuta, Leszek Ślepak. Znachor okazuje się także zręcznym manipulatorem - Mirek i Paula dostają się pod jego wpływ. W krótkim czasie stacja benzynowa staje się miejscem cudownych uzdrowień, ze wszystkich stron zmierzają do niej chorzy i kalecy. Wśród przybyłych znajduje się także komornik ze schorowanym dyrektorem banku, od którego zależą losy stacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także