Bake off - Ale ciacho! 3 (8)

Bake off - Ale ciacho! 3 (8)

widowisko Polska 2017   b.o.
W skrócie:Emocje uczestników sięgną zenitu. Przed nimi walka o półfinał programu. Uczestnicy będą musieli wykonać tort bez użycia mąki, masła i śmietanki oraz przygotować wypiek z dynią w roli głównej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunastu najlepszych w Polsce cukierników amatorów przez 10 tygodni będzie rywalizować o nagrodę główną - 50 tys. złotych oraz tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. W bitwie zmierzą się m.in.: informatyk, licealista, nauczyciel matematyki, germanistka oraz hodowca pszczół. Uczestnicy będą musieli wykazać się kulinarną wiedzą i wszechstronnością, by przygotować zarówno wytrawne, jak i słodkie wypieki. Zmierzą się z kuchnią polską, włoską czy francuską, i będą piekli rozmaitości na wszelkie okazje - idealne na śniadanie czy imprezę dla dzieci. W trzeciej edycji do prowadzącej Marceliny Zawadzkiej dołączy aktorka filmowa i teatralna - Kasia Kołeczek. Widzowie zobaczą również nowego jurora, Michała Brysia, który wspólnie z Krzysztofem Ilnickim będzie oceniał wysiłki uczestników programu. Michał Bryś będzie również gospodarzem felietonów wplecionych w każdy odcinek. Kulinarna rywalizacja w tym sezonie rozegra się w nowej scenerii. Zdjęcia do programu realizowane są na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Emocje uczestników sięgną zenitu. Przed nimi bowiem walka o półfinał programu. Bohaterami halloweenowego odcinka będą tort i dynia. Jurorzy przygotowali kolejne trudne zadanie, któremu sprostać może tylko wybitny cukiernik. Tym razem uczestnicy będą musieli wykonać tort bez użycia mąki, masła i śmietanki. W konkurencji autorskiej czworo cukierników przygotuje zjawiskowy wypiek z dynią w roli głównej.

Twórcy (pokaż wszystkich)