Autostrada przez piekło (7)

Autostrada przez piekło (7)

(Highway Thru Hell 6: Hell of a Ride)

serial dokumentalny USA 2017   od 12 lat
W skrócie:W Kolumbii Brytyjskiej szaleje burza śnieżna. Na odcinku drogi nr 5 zwanym Autostradą Coquihalla dochodzi do wypadku, który wygląda niezwykle groźnie. Na szczęście kierowca uchodzi z życiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósta odsłona show ukazującego trudną pracę kierowców pomocy drogowej, odpowiedzialnych za przejezdność najniebezpieczniejszych kanadyjskich autostrad. W tym sezonie zima jest wyjątkowo ciężka i bohaterowie programu stawiają czoło rekordowym opadom śniegu, przenikliwym wiatrom i mrozom. Jednak Jamie Davies musi poradzić sobie nie tylko z ekstremalną pogodą, lecz także z kryzysem. Tnie koszty i robi wszystko, by jego firma przetrwała. Liczy na tym na pomoc Colina McLeana, który wrócił do pracy. Ze srogą zimą zmagają się też Quiring Towing, Aggressive Towing i Mission Towing - należące do najdłużej działających rodzinnych firm w tej branży w Kolumbii Brytyjskiej.

W tym odcinku

W Kolumbii Brytyjskiej szaleje potężna burza śnieżna. Na odcinku drogi nr 5 zwanym Autostradą Coquihalla dochodzi do wypadku, który wygląda niezwykle groźnie. Na szczęście kierowcy ciężarówki udaje się ujść z życiem. Zmagając się ze śnieżycą i ekstremalnym zimnem, Colin McLean i Kelly starają się jak najszybciej uporać z trudnym zadaniem. Wiedzą, że nawet mimo tych ciężkich warunków szef nie będzie patrzył przez palce na opóźnienie.

Zobacz także