Autostrada przez piekło (4)

Autostrada przez piekło (4)

(Highway Thru Hell 5: Wind Storm)

serial dokumentalny Kanada 2016   od 12 lat
W skrócie:Pracownicy pomocy drogowej każdego dnia usuwają skutki wypadków, spowodowanych przez ludzi, ale też żywioły szalejące na kanadyjskich pustkowiach. Silne podmuchy wiatru unoszą naczepę w powietrze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta odsłona show ukazującego trudną pracę kierowców pomocy drogowej, odpowiedzialnych za przejezdność najniebezpieczniejszych kanadyjskich autostrad. Jamie Davis, który dwa lata wcześniej otworzył filię w Albercie, wskutek kryzysu ogranicza działalność do bazy w Kolumbii Brytyjskiej. Zmuszony jest zwalniać ludzi i wyprzedawać sprzęt. Zmiany mają również dobrą stronę - Jamie znów bierze udział w akcjach, a do jego zespołu wraca jeden z najlepszych operatorów, Scott Bird. Colin McLean staje przed wyzwaniem, które zmieni jego życie zawodowe i osobiste. Na placu boju wciąż są również Quiring Towing i Mission Towing - dwie z najstarszych firm rodzinnych w tej branży w Kolumbii Brytyjskiej.

W tym odcinku

Pracownicy pomocy drogowej każdego dnia usuwają skutki wypadków, spowodowanych przez ludzkie błędy, ale też groźne żywioły szalejące na kanadyjskich pustkowiach. Silne podmuchy wiatru unoszą naczepę w powietrze. Wypadek powoduje zablokowanie autostrady transkanadyjskiej na wiele godzin. Potężna burza utrudnia akcję prowadzoną przez Jamiego Davisa w Hope w Kolumbii Brytyjskiej. Z kolei Al Quiring i Gord Lundin mają poważne kłopoty podczas wyciągania olbrzymiej ciężarówki górniczej.

Zobacz także