Autostrada przez piekło (13)

Autostrada przez piekło (13)

(Highway Thru Hell 5: Long Way Down)

serial dokumentalny Kanada 2016   od 12 lat
W skrócie:Ala czeka ciężka akcja w górach. Musi wciągnąć ciężarówkę do przewozu drewna ponad 200 metrów pod górę. Ekipa pomocy drogowej usiłuje odblokować kanion po poważnym wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta odsłona show ukazującego trudną pracę kierowców pomocy drogowej, odpowiedzialnych za przejezdność najniebezpieczniejszych kanadyjskich autostrad. Jamie Davis, który dwa lata wcześniej otworzył filię w Albercie, wskutek kryzysu ogranicza działalność do bazy w Kolumbii Brytyjskiej. Zmuszony jest zwalniać ludzi i wyprzedawać sprzęt. Zmiany mają również dobrą stronę - Jamie znów bierze udział w akcjach, a do jego zespołu wraca jeden z najlepszych operatorów, Scott Bird. Colin McLean staje przed wyzwaniem, które zmieni jego życie zawodowe i osobiste. Na placu boju wciąż są również Quiring Towing i Mission Towing - dwie z najstarszych firm rodzinnych w tej branży w Kolumbii Brytyjskiej.

W tym odcinku

Kolejne spektakularne akcje pracowników pomocy drogowej, patrolujących trasy w północnej Kanadzie. Al Quiring tym razem podejmuje próbę wyciągnięcia ciężarówki przewożącej drewno, która spadła z urwiska, pokonując ponad 200 metrów. Jamie Davis i Scott Bird łączą siły, aby podołać trudnemu zadaniu w kanionie rzeki Fraser. Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu zimowego Nik zastanawia się, czy postąpił słusznie, wracając do rodzinnej firmy.

Zobacz także