Automaniak 17 (5/7)

Automaniak 17 (5/7)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Dowiemy się, czy lepiej opłaca się wybrać auto klasy kompakt w popularnej wersji, czy egzemplarz z mocniejszym silnikiem. Porównane zostaną hyundai i30 turbo, renault megane GT i opel astra turbo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Patryk Mikiciuk, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita wraz z towarzyszącym im w studiu Marcinem Prokopem obejrzą auta centymetr po centymetrze, zmierzą, zważą, przeciągną przez asfalt, błoto, śnieg i wodę. Pokażą, kiedy katalog reklamowy nagina rzeczywistość, a kiedy z auta można wycisnąć więcej, niż zakładał producent. W kolejnej serii eksperci sprawdzą m.in., czy współczesne małe, miejskie auta mają szansę stać się legendami oraz ile luksusu jest faktycznie w sedanach segmentu premium. Oczywiście nie zabraknie też sportowych emocji.

Dowiemy się czy bardziej opłaca się wybrać zwyczajne auto klasy kompakt w popularnej wersji, czy egzemplarz z mocniejszym silnikiem. Patryk Mikiciuk poprowadzi 186-konnego hyundaia i30 turbo, Rafał Jemielita - renault megane GT o mocy 205 KM, a Jarek Maznas - 200-konnego opla astrę turbo. Zostanie porównany komfort wyposażenia, sprawdzone właściwości jezdne nietypowych reprezentantów segmentu C w kilku torowych testach. Przekonamy się, którym z nich najłatwiej wyprzedzić ciągnik siodłowy i naczepy.

Twórcy (pokaż wszystkich)