Automaniak (1/8)

Automaniak (1/8)

magazyn motoryzacyjny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Rafał Jemielita, Jarek Maznas i Patryk Mikiciuk testują Volkswagena Polo GTI, Opla Corsę OPC i Citroena DS3 Racing. Sprawdzą auta w łódzkiej kontenerowni, na gdyńskiej hamowni i Autodromie Pomorze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 23 września
pojutrze
4:35 TVN Turbo

Opis

Patryk Mikiciuk, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita wraz z towarzyszącym im w studiu Marcinem Prokopem obejrzą auta centymetr po centymetrze, zmierzą, zważą, przeciągną przez asfalt, błoto, śnieg i wodę. Pokażą, kiedy katalog reklamowy nagina rzeczywistość, a kiedy z auta można wycisnąć więcej, niż zakładał producent. W kolejnej serii eksperci sprawdzą m.in., czy współczesne małe, miejskie auta mają szansę stać się legendami oraz ile luksusu jest faktycznie w sedanach segmentu premium. Oczywiście nie zabraknie też sportowych emocji. Widzowie zobaczą m.in. forda focusa RS, audi RS3 czy mercedesa C63 AMG.

Rafał Jemielita, Jarek Maznas i Patryk Mikiciuk testują tym razem Volkswagena Polo GTI, Opla Corsę OPC i Citroena DS3 Racing. Samochody zostaną sprawdzone w łódzkiej kontenerowni, na gdyńskiej hamowni oraz na Autodromie Pomorze.

Zobacz także