Andy i zwierzęta świata: Małpki kapucynki (8)

(Andy's Wild Adventures: Capuchin Monkeys)

program dla dzieci Wielka Brytania 2012   b.o.
W skrócie:Gospodarz programu w towarzystwie swojej kotki wyrusza do Brazylii na spotkanie z sympatycznymi małpami. Oboje przyglądają się, jak sprytne kapucynki rozłupują skorupki smacznych orzechów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracownik parku safari, Andy, bardzo lubi obserwować dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Podróżuje specjalnym samochodem, którym można również latać, do różnych miejsc świata, aby poznawać zwyczaje miejscowych stworzeń. Podczas każdej wyprawy towarzyszy mu kotka Kicia. Potrafi ona zmniejszyć siebie i Andy'ego do rozmiaru nawet najmniejszych istotek, ułatwiając widzom ich obserwację. Prowadzący i jego pupilka wyruszają m.in. na Antarktydę, gdzie przedstawiają widzom życie i zwyczaje pingwinów cesarskich.

Gospodarz programu w towarzystwie swojej kotki wyrusza do Brazylii na spotkanie z sympatycznymi małpami. Oboje przyglądają się, jak sprytne kapucynki rozłupują skorupki smacznych orzechów przy pomocy kamieni. Andy postanawia dorównać zwierzętom w tej sztuce, która okazuje się niezwykle trudna. Z pomocą swojemu panu przychodzi kicia, która konstruuje specjalny wynalazek.

Twórcy (pokaż wszystkich)