American Horror Story (7)

American Horror Story (7)

7.7/10

(American Horror Story: Open House)

serial grozy USA 2011   od 16 lat
Występują:Connie Britton, Dylan McDermott, Jessica Lange, Denis O'Hare
Reżyseria:Tim Hunter
W skrócie:Moira stara się nakłonić potencjalnego kupca domu do podjęcia decyzji. Vivien otrzymuje zaskakujące informacje o swojej ciąży. Ben poznaje prawdę o Larrym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzina Harmonów przeprowadza się do Los Angeles i zamieszkuje w starej rezydencji. Psychiatra Ben (Dylan McDermott) i jego żona Vivien (Connie Britton) pragną zacząć wszystko od nowa. Zdrada, poronienie oraz problemy z córką Violet (Taissa Farmiga) mającą skłonności do samookaleczenia złożyły się na kryzys w ich małżeństwie. Nowy dom wydaje się znakomitym miejscem na rozpoczęcie nowego życia. Jednak z rezydencją wiąże się pewna złowroga historia, która wkrótce zaczyna również rzutować na losy Harmonów.

W tym odcinku

Agentka zajmująca się sprzedażą nieruchomości, Marcy, informuje Vivien, że znalazła kogoś zainteresowanego kupnem rezydencji. Właścicielka postanawia poinformować przyszłego lokatora o mrocznej historii domu. Ten nie wydaje się jednak przestraszony ani zniechęcony. Mimo to Moira robi wszystko, co w jej mocy, aby nie stracić klienta. Larry również udaje potencjalnego nabywcę. Ben jednak wyraźnie daje mu do zrozumienia, że nie jest mile widziany w rezydencji. Niebawem Larry odkrywa, że prawdziwy kupiec planuje wyburzyć dom i zbudować na jego miejscu inny budynek. On i Constance postanawiają do tego nie dopuścić. Ben i Vivien martwią się także o Violet, która prawie nie wychodzi z domu i i odmawia przyjmowania pokarmów. Dziewczyna spędza czas w towarzystwie Tate'a, który uczy ją radzić sobie z duchami, pojawiającymi się w okolicy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także