Aleja sław: Sławni przedstawiciele IV władzy i prowadzący teleturnieje (102)

magazyn Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Widzowie poznają zestawienie najsłynniejszych dziennikarzy, m.in. Kamila Durczoka, Monikę Olejnik i Hannę Smoktunowicz. Drugi ranking dotyczy prowadzących polskie teleturnieje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magazyn poświęcony najważniejszym wydarzeniom polskiego show-biznesu. Każdy odcinek składa się z rankingów celebrytów, w których są oni klasyfikowani według różnych kategorii. Widzowie dowiedzą się m.in. jakie były największe sukcesy i porażki osób z pierwszych stron gazet. Widzowie poznają najprzystojniejszych Polaków i najpiękniejsze Polki. Przekonają się, który z rozwodów i która ze zdrad odbiła się największym echem w mediach. Każde z zestawień zostanie uzupełnione kontrowersyjnymi zdjęciami oraz ostrymi komentarzami twórców programu.

W dzisiejszym odcinku widzowie poznają zestawienie najsłynniejszych dziennikarzy, m.in. Kamila Durczoka, Monikę Olejnik i Hannę Smoktunowicz. Drugi ranking dotyczy najpopularniejszych prowadzących polskich teleturniejów, m.in. "Koła fortuny", "Randki w ciemno" i innych niezapomnianych programów rozrywkowych.

Zobacz także