Akcja renowacja USA (8)

Akcja renowacja USA (8)

(American Restoration: Cooler Kings)

serial dokumentalny USA 2010-2011   od 12 lat
W skrócie:Rick liczy na to, że uda mu się przerobić lodówkę z lat 50. Jest to lodówka z grillem, w której można równocześnie piec kiełbaski i chłodzić napoje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rick Dale prowadzi w Las Vegas rodzinną firmę zajmującą się renowacją najróżniejszych przedmiotów - od samochodów po automaty z napojami. Widzowie poznają historię rzeczy, które trafiają do jego warsztatu. Autorzy programu dowiedzą się także, jakie miały zastosowanie i przez kogo były używane. Ponadto widzowie przekonają się, jak zmieniła się ich wartość po renowacji.

W tym odcinku

Rick kupuje wyprodukowaną w latach 50. chłodziarkę do napojów gazowanych, którą planuje zmienić w kolekcjonerski rarytas z prawdziwego zdarzenia - wyjątkowy grill do hot dogów, który jednocześnie może obsmażać parówki i chłodzić napitki. Pozostaje pytanie, jak załoga odnajdzie się w tak skrajnie różnych strefach klimatycznych. Następnie do sklepu zawitają gwiazdy innego programu, aby oddać do naprawy szyld zakładu fryzjerskiego. Szybko okazuje się, że Rick źle ocenił wiek eksponatu.