Akcja renowacja USA (21)

Akcja renowacja USA (21)

(American Restoration: Bombshell)

serial dokumentalny USA 2012-2013   od 12 lat
W skrócie:Renowacja wózka elektrycznego z okresu II wojny światowej wymaga wiele trudu. Przedmiot został zmontowany z części bombowca B-17. Nie wiadomo, czy remont jest w tym wypadku dobrym pomysłem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rick Dale prowadzi w Las Vegas rodzinną firmę zajmującą się odnawianiem najróżniejszych przedmiotów - od samochodów po automaty z napojami. Widzowie poznają historię rzeczy, które trafiają do jego warsztatu. Autorzy programu dowiedzą się także, jakie miały zastosowanie i przez kogo były używane. Ponadto widzowie przekonają się, jak zmieniła się ich wartość po renowacji.

W tym odcinku

Do sklepu trafia unikatowy wózek. Pojazd ma napęd elektryczny i został zbudowany z części samolotu bombowego B-17 wyprodukowanego w latach 40. ubiegłego wieku. Pozostaje pytanie, czy remont tego jedynego w swoim rodzaju wózka okaże się bombowym pomysłem, czy wielkim niewypałem. Kelly wprawia Tylera i Brettly w zakłopotanie, kiedy urządza wyzywającą sesję zdjęciową - wszystko po to, by sprawić Rickowi niespodziankę z okazji rocznicy.