Agentka o stu twarzach (1/22)

(Alias: Truth be told)

serial sensacyjny USA 2001   od 12 lat
Występują:Jennifer Garner, Ron Rifkin, Michael Vartan, Carl Lumbly
Reżyseria:J.J. Abrams
W skrócie:Sydney Bristow jest tajną agentką CIA. Zakochana w przystojnym lekarzu, opowiada o tym przyjaciółce. Następnego dnia otrzymuje poufne zadanie. Po powrocie zastaje narzeczonego martwego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sydney Bristow (Jennifer Garner) jeszcze jako studentka zostaje zwerbowana przez CIA. Odtąd pracuje dla tej instytucji jako tajna agentka. Dziewczyna z pozoru prowadzi spokojne i niczym nie wyróżniające się życie. Zakochuje się w przystojnym lekarzu Dannym i wkrótce zaręcza się z nim. O swoim szczęściu opowiada przyjaciółce, Francie (Merrin Dungey). Następnego dnia w biurze agencji wywiadowczej, które mieści się w gmachu banku w centrum Los Angeles, otrzymuje poufne zadanie i na krótko wyjeżdża. Po powrocie zastaje narzeczonego martwego. Okazuje się, że został zabity przez jej szefów, ponieważ wiedział, że jego ukochana pracuje dla rządu.

W tym odcinku

Sydney Bristow (Jennifer Garner) jeszcze jako studentka zostaje zwerbowana przez CIA. Odtąd pracuje dla tej instytucji jako tajna agentka. Dziewczyna z pozoru prowadzi spokojne i niczym niewyróżniające się życie. Zakochuje się w przystojnym lekarzu Dannym i wkrótce zaręcza się z nim. O swoim szczęściu opowiada przyjaciółce, Francie (Merrin Dungey). Następnego dnia w biurze agencji wywiadowczej, które mieści się w gmachu banku w centrum Los Angeles, otrzymuje poufne zadanie i na krótko wyjeżdża. Po powrocie zastaje narzeczonego martwego. Okazuje się, że został zabity przez jej szefów, ponieważ wiedział, że jego ukochana pracuje dla rządu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)