Agentka o stu twarzach (1/22)

(Alias: Truth be told)

serial sensacyjny USA 2001   od 12 lat
Występują:Jennifer Garner, Ron Rifkin, Michael Vartan, Carl Lumbly
Reżyseria:J.J. Abrams
W skrócie:Sydney Bristow jest tajną agentką CIA. Zakochana w przystojnym lekarzu, opowiada o tym przyjaciółce. Następnego dnia otrzymuje poufne zadanie. Po powrocie zastaje narzeczonego martwego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sydney Bristow (Jennifer Garner) jeszcze jako studentka zostaje zwerbowana przez CIA. Odtąd pracuje dla tej instytucji jako tajna agentka. Dziewczyna z pozoru prowadzi spokojne i niczym nie wyróżniające się życie. Zakochuje się w przystojnym lekarzu Dannym i wkrótce zaręcza się z nim. O swoim szczęściu opowiada przyjaciółce, Francie (Merrin Dungey). Następnego dnia w biurze agencji wywiadowczej, które mieści się w gmachu banku w centrum Los Angeles, otrzymuje poufne zadanie i na krótko wyjeżdża. Po powrocie zastaje narzeczonego martwego. Okazuje się, że został zabity przez jej szefów, ponieważ wiedział, że jego ukochana pracuje dla rządu.

W tym odcinku

Sydney Bristow (Jennifer Garner) jeszcze jako studentka zostaje zwerbowana przez CIA. Odtąd pracuje dla tej instytucji jako tajna agentka. Dziewczyna z pozoru prowadzi spokojne i niczym niewyróżniające się życie. Zakochuje się w przystojnym lekarzu Dannym i wkrótce zaręcza się z nim. O swoim szczęściu opowiada przyjaciółce, Francie (Merrin Dungey). Następnego dnia w biurze agencji wywiadowczej, które mieści się w gmachu banku w centrum Los Angeles, otrzymuje poufne zadanie i na krótko wyjeżdża. Po powrocie zastaje narzeczonego martwego. Okazuje się, że został zabity przez jej szefów, ponieważ wiedział, że jego ukochana pracuje dla rządu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także