Agenci T.A.R.C.Z.Y. (18/22)

Agenci T.A.R.C.Z.Y. (18/22)

(Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.: Providence)

serial sensacyjny USA 2014   od 12 lat
Występują:Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge
Reżyseria:Milan Cheylov
W skrócie:Ścigani przez pułkownika Talbota Coulson i jego współpracownicy ukrywają się w tajnej bazie w Kanadzie. Pracujący tam Eric Koenig zdradza Philowi, że Fury żyje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do publicznej świadomości trafia wiedza o istnieniu superbohaterów i przybyszów z innych planet. Zespół agentów ze specjalnej organizacji T.A.R.C.Z.A. ma za zadanie monitorować działania obdarzonych nadzwyczajnymi zdolnościami istot i chronić przed nimi zwykłych obywateli. W jego skład wchodzą: specjalista od walki wręcz i technik szpiegowskich Grant Ward (Brett Dalton), doświadczona pilotka i mistrzyni wschodnich sztuk walki Melinda May (Ming-Na Wen), błyskotliwy inżynier Leo Fitz (Iain De Caestecker), biochemiczka Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) i specjalistka od komputerów Skye (Chloe Bennet). Na czele zespołu staje doświadczony agent Coulson (Clark Gregg). Próbuje on dowiedzieć się czegoś o tajemniczej grupie Nowy Ład.

W tym odcinku

Ward uwalnia Raine i przedstawia ją Garrettowi, którego znała do tej pory jako Jasnowidza. Kobieta jest rozczarowana prawdą. Zgadza się jednak pomóc im odtworzyć środek, nad którym wcześniej pracowała. Później Grant i John wykradają artefakty ukryte przez agencję, m.in. tajemniczy przedmiot z Peru i magiczną laskę z Asgardu. Tymczasem ścigani przez pułkownika Talbota Coulson i jego współpracownicy ukrywają się w tajnej bazie T.A.R.C.Z.Y. w Kanadzie. Pracujący tam Eric Koenig zdradza Philowi, że Fury żyje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)