Agenci NCIS: Sprawa tożsamości (21)

Agenci NCIS

sezon 1 odc. 21: Sprawa tożsamości

(Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Split Decision)

serial sensacyjny USA 2004   od 16 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Żołnierz zostaje zamordowany. Zespół Gibbsa jedzie na miejsce zbrodni. Ofiarą jest sierżant Grimm. Kate przesłuchuje żołnierzy. Agenci podejrzewają, że prowadzą nielegalny handel bronią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół agentów specjalnych - NCIS (Służby Śledcze Marynarki Wojennej) - zajmuje się sprawami przestępstw, które mają związek z marynarką wojenną i piechotą morską. Zespołem kieruje agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon) - oficer śledczy i specjalista od przesłuchań, który często nagina przepisy, aby tylko doprowadzić sprawę do końca. Do jego elitarnej grupy należy były detektyw z wydziału zabójstw - Tony DiNozzo (Michael Weatherly) - obdarzony nieprawdopodobną intuicją. Natomiast agentka Kate Todd (Sasha Alexander) - piękna i nieustępliwa - pracowała niegdyś w służbach specjalnych. Do zespołu należy też Abby Sciuto (Pauley Perrette) - specjalistka od badań i analiz sądowych - kobieta o dużym poczuciu czarnego humoru i gotyckim stylu ubierania się. Za komunikację i komputery odpowiada agent Timothy McGee (Sean Murray). Jednostce NCIS pomaga też doktor Donald Mallard (David McCallum). Agenci podróżują po całym świecie rozwiązując sprawy morderstw, porwań, szpiegostwa i terroryzmu.

W tym odcinku

Żołnierz piechoty morskiej zostaje brutalnie zamordowany. Gibbs i jego zespół zostają wezwani na miejsce zbrodni. Ofiarą okazuje się być sierżant Thomas Grimm. Kate przesłuchuje żołnierzy z najbliższego otoczenia ofiary. Agenci podejrzewają, że żołnierze ci prowadzą nielegalny handel bronią. Gibbs ustala, że Grimm dzwonił do miejscowego lombardu, w którym prawdopodobnie sprzedawał broń. Tony udaje handlarza bronią i próbuje przeprowadzić nielegalną transakcję z właścicielką sklepu - Maliną Simms. Jednak kobieta niespodziewanie informuje go, że jest agentką służb specjalnych. Tony namawia ją do współpracy i Malina aranżuje spotkanie z "kupcami". Gibbs udaje sprzedającego i wraz z Maliną spotyka się z handlarzami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także