Agenci NCIS: Los Angeles 8 (21)

Agenci NCIS: Los Angeles 8 (21)

(NCIS: Los Angeles 8: Battle Scars)

serial sensacyjny USA 2016   od 12 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Barrett Foa
Reżyseria:James Whitmore Jr.
W skrócie:Były wojskowy uprowadza administratora departamentu ds. weteranów. Agenci muszą współpracować z dawnymi znajomymi Hetty. Wśród nich jest A.J. Chegwidden. Tylko w ten sposób znajdą porywacza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów elitarnej jednostki marynarki wojennej, która specjalizuje się w tajnych zadaniach. Jej pracownicy, agent specjalny G. Callen (Chris O'Donnel), były komandos Samuel Hanna (LL Cool J), młodsza agentka Kensi Blye (Daniela Ruah) oraz detektyw Marty Deeks (Eric Christian Olsen), przenoszą się w najodleglejsze zakątki globu, by odnaleźć sprawców zbrodni i rozpracować grupy terrorystyczne. W ósmym sezonie tego popularnego serialu udadzą się do pochłoniętej wojną Syrii. Na miejscu stoczą walkę o życie. Ponownie zmierzą się ze zdrajcą we własnych szeregach.

W tym odcinku

Były wojskowy uprowadza skorumpowanego administratora departamentu ds. weteranów. Agenci muszą współpracować z dawnymi znajomymi Hetty. Wśród nich jest także A.J. Chegwidden. Tylko w ten sposób znajdą porywacza i dowiedzą się, jakie motywy nim kierowały. Czasu jest coraz mniej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)