Agenci NCIS: Los Angeles 8 (11)

Agenci NCIS: Los Angeles 8 (11)

(NCIS: Los Angeles 8: Tidings We Bring)

serial kryminalny USA 2016   od 12 lat
Występują:Chris O'Donnell, LL Cool J, Daniela Ruah, Barrett Foa
Reżyseria:James Hanlon
W skrócie:Zespół prowadzi sprawę zaginięcia porucznika marines. Zajmował się on rozpracowywaniem zagrożeń cybernetycznych. Agenci starają się namierzyć rzekomo wziętego na zakładnika analityka wojskowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów elitarnej jednostki marynarki wojennej, która specjalizuje się w tajnych zadaniach. Jej pracownicy, agent specjalny G. Callen (Chris O'Donnel), były komandos Samuel Hanna (LL Cool J), młodsza agentka Kensi Blye (Daniela Ruah) oraz detektyw Marty Deeks (Eric Christian Olsen), przenoszą się w najodleglejsze zakątki globu, by odnaleźć sprawców zbrodni i rozpracować grupy terrorystyczne. W ósmym sezonie tego popularnego serialu udadzą się do pochłoniętej wojną Syrii. Na miejscu stoczą walkę o życie. Ponownie zmierzą się ze zdrajcą we własnych szeregach.

W tym odcinku

W trakcie świąt zespół prowadzi sprawę zaginięcia komandora porucznika marynarki wojennej. Poszukiwany oficer współpracował z NSA w zakresie rozpracowywania zagranicznych zagrożeń cybernetycznych. Agenci starają się namierzyć rzekomo wziętego na zakładnika analityka wojskowego. Z czasem wychodzi na jaw, że sprawa jest bardziej skomplikowana, niż zakładano na samym początku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także