Agenci NCIS 8 (20)

Agenci NCIS 8 (20)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Two-Faced)

serial sensacyjny USA 2010-2011   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Thomas J. Wright
W skrócie:Marynarz Balfour zostaje zamordowany w porcie. Jest to czwarty przypadek zabójstwa w szeregach marynarki. Dochodzenie przejmuje agentka Barrett, która brała udział w poprzednich sprawach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań pracowników rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy.

W tym odcinku

Marynarz Derek Balfour zostaje zamordowany w porcie. Jest to czwarty przypadek zabójstwa w szeregach marynarki. Dochodzenie przejmuje agentka specjalna NCIS, Erica Jane 'EJ' Barrett, która brała udział w trzech poprzednich sprawach. Ziva przedstawia współpracownikom swojego chłopaka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także