Agenci NCIS 8 (17)

Agenci NCIS 8 (17)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: One Last Score)

serial sensacyjny USA 2010-2011   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Michael Weatherly
W skrócie:Asystent NCIS, Oliver Froman, zostaje znaleziony martwy w garażu. Mężczyzna zmarł od ran zadanych nożem. Cięcia wykonała osoba, która wiedziała dokładnie, w które miejsca celować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań pracowników rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy.

W tym odcinku

Tymczasowy asystent NCIS, Oliver Froman, zostaje znaleziony martwy w garażu. Mężczyzna zmarł od ran zadanych nożem. Sekcja wykazuje, że były to cięcia zadane przez osobę, która wiedziała dokładnie, w które miejsca celować. Zamordowany pracował przy sprawie oszustki, Leony Phelps, która wyłudziła od ludzi spore pieniądze. Zespół odkrywa, że Oliver był zaangażowany w sprzedawanie informacji przestępcom. Tony ma mieszane uczucia wobec nowego agenta, odpowiedzialnego za oddział stacjonujący w Hiszpanii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)