Agenci NCIS 8 (1/24)

Agenci NCIS 8 (1/24)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Spider and the Fly)

serial sensacyjny USA 2010-2011   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Dennis Smith
W skrócie:Minęło kilka miesięcy od akcji Gibbsa w Meksyku. Żądna zemsty Paloma poniosła klęskę, wciąż jednak zagraża agentom NCIS. Wkrótce w Wirginii zostają znalezione zwłoki dwóch mężczyzn.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Do głównych zadań pracowników rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy.

W tym odcinku

Minęło kilka miesięcy od akcji Gibbsa w Meksyku. Żądna zemsty Paloma Reynosa - córka barona narkotykowego - poniosła klęskę, próbując zabić ojca Jethro. Wciąż jednak zagraża agentom NCIS. Tymczasem w Wirginii Zachodniej zostają znalezione zwłoki dwóch mężczyzn. Jethro podejrzewa, że w sprawę zamieszana jest Paloma i ta zbrodnia to kolejny element jej gry. W rezultacie Gibbsa oraz jego ekipę czeka kolejna konfrontacja z Reynosą i jej bratem, Alejandrem Riverą, którzy chcą pomścić ojca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także