Agenci NCIS 7 (6)

Agenci NCIS 7 (6)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Outlaws and In-Laws)

serial sensacyjny USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Tony Wharmby
W skrócie:Na łodzi Gibbsa znaleziono dwa ciała. Szef zespołu NCIS pożyczał ją znajomemu i to on jest pierwszym podejrzanym. Zakończenie śledztwa ma szansę zapobiec międzynarodowemu konfliktowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 30 września
za 9 dni
6:00 AXN
niedziela, 30 września
za 9 dni
14:50 AXN Spin
poniedziałek, 1 października
za 10 dni
2:25 AXN

Opis

Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.

W tym odcinku

Na łodzi Gibbsa znaleziono dwa ciała. Szef zespołu NCIS pożyczał ją dawnemu znajomemu i to on staje się pierwszym podejrzanym w sprawie. Wkrótce okazuje się, że zakończenie dochodzenia jest konieczne, by zapobiec międzynarodowemu konfliktowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także