Agenci NCIS 7 (4)

Agenci NCIS 7 (4)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Good Cop, Bad Cop)

serial sensacyjny USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Leslie Libman
W skrócie:U wybrzeży Tanzanii znaleziono zwłoki żołnierza marynarki, Cryera. Okazuje się, że aby odnaleźć jego zabójcę, Ziva musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Gibbs i koledzy próbują jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 19 października
dziś
6:55 AXN Spin

Opis

Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.

W tym odcinku

U wybrzeży Tanzanii znaleziono zwłoki żołnierza marynarki, Daniela Cryera. Okazuje się, że aby odnaleźć jego zabójcę, Ziva musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. Gibbs i jej koledzy próbują pomóc jej w udowodnieniu niewinności.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także