Agenci NCIS 7 (18)

Agenci NCIS 7 (18)

(NCIS: Naval Criminal Investigative Service: Jurisdiction)

serial sensacyjny USA 2009-2010   od 12 lat
Występują:Mark Harmon, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Pauley Perrette
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Jednostka dowodzona przez Gibbsa bada okoliczności śmierci nurka z marynarki wojennej. Wychodzi na jaw, że poszukiwał on zatopionego skarbu. W dochodzenie angażuje się straż przybrzeżna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 20 października
pojutrze
15:30 AXN White
niedziela, 27 października
za 9 dni
8:40 AXN Spin

Opis

Do głównych zadań detektywów rządowej agencji NCIS należy wykrywanie przestępstw, które są powiązane z marynarką wojenną bądź korpusem piechoty morskiej. Emerytowany oficer dochodzeniowy Jethro Gibbs (Mark Harmon) często służy swoją pomocą w prowadzonych śledztwach. Do zespołu należą: Anthony DiNozzo (Michael Weatherly), który wcześniej pracował w wydziale zabójstw w Baltimore, Timothy McGee (Sean Murray) - specjalista od komputerów, Abby Sciuto (Pauley Perrette) - znawczyni medycyny sądowej, doktor Donald "Ducky" Mallard (David McCallum) - lekarz sądowy. Ekipie bardzo brakuje Zivy David (Cote de Pablo), która pozostała w Izraelu.

W tym odcinku

Elitarna jednostka śledcza dowodzona przez Gibbsa ma wyjaśnić okoliczności śmierci nurka z marynarki. Wychodzi na jaw, że poszukiwał on zatopionego skarbu. W dochodzenie angażuje się również straż przybrzeżna (CGIS). Ekipy odkrywają, jak wiele mają ze sobą wspólnego. Obie typują też tego samego człowieka jako sprawcę zbrodni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także